Bykski N-MS98G3-X Целосно Покривање на Графички картички Вода за Ладење Блок RGB/RBW/ARUA за MSI GeForce GTX980 Игри 4G

Bykski N-MS98G3-X Целосно Покривање на Графички картички Вода за Ладење Блок RGB/RBW/ARUA за MSI GeForce GTX980 Игри

-100 %

DEN 2318.88

Ново

Това е достапна

Сечилото Боја: Обичните, RGB, RBW систем, RGB и АУРАТА кабел
Компатибилен ПРОЦЕСОР: i5 i7
Heatsink Материјал: Бакар
Имајќи: Течност Имајќи
Бренд Име: bykski
моќност: 1.56 W
Пакет: No
Моќ Интерфејс: 3PIN
Примена: На Графички Картички
Фан Големина: 120x120x25mm
Линии: Никој
Фан Живот: 30000 часа
Број На Модел На: N-MS98G3-X
Волумен На Воздух: 30CFM
Бучава: 25dBA
Тип: вода за ладење
Контрола На Брзината На Вентилаторот: 2500RPM

Најдобрите понуди во категоријата