15*100cm 12 парче/многу multicolor розова жолта сина, пурпурна бела зелена навивам бран SD перика коса за 1/3 1/4 1/6 BJD кукла перика

15*100cm 12 парче/многу multicolor розова жолта сина, пурпурна бела зелена навивам бран SD перика коса за 1/3 1/4

-72 %

DEN 835.20

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Кукла Додатоци
BJD/SD Атрибут: Облекување Одржување
Предупредување: за кукла употреба
Пол: Унисекс
Материјал: Пластични
Форма: 1/3
Mfg Серија Број: Фантазијата
Пластични Тип: ПВЦ
Димензии: 15cm
Број На Модел На: 004
Тип: Дериватни Производ
боја: multicolor
Големина: 15cm должина
директно или навивам: Навивам

Најдобрите понуди во категоријата