JIGU A1321 Батеријата За Apple За Macbook Pro 15 A1321 A1286 2009 2010 Верзија 020-6380-A

JIGU A1321 Батеријата За Apple За Macbook Pro 15 A1321 A1286 2009 2010 Верзија 020-6380-A

DEN 666.72

Ново

Това е достапна

Бренд Име: JIGU
Тип: Li-Ion
Компатибилен Бренд: apple
Батеријата Напон: 10.95 V
Број На Модел На: 020-6380-A
Пакет: Yes
Батеријата Боја: Црна
Гаранција: 1 година
Уверение: CE,FCC,RHOS
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата