QIAMNI Топла Продажба 10pcs трговија на Големо Уникатен Chevron V Триаголник Pendant Ѓердан за Жените Мода Ѓердан Подарок

QIAMNI Топла Продажба 10pcs трговија на Големо Уникатен Chevron V Триаголник Pendant Ѓердан за Жените Мода Ѓердан

0 %

DEN 383.76

Ново

Това е достапна

Метална боја: Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Тренди
Број На Модел На: rn02
Метали Тип: Цинк Легура
Пол: Жените
Обликотшема: Геометриски
Pendant Големина: 13mm x 10мм
Материјал: Метал
Бренд Име: QIAMNI
Функција: подарок
is_customized: Yes
Материјал: Цинк Легура
Еко-Пријателски: Доведе & Никел Слободни
Повод: Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Должина: 17inch
Метали Тип: сребро позлатен

Најдобрите понуди во категоријата