Моден JewelryWholesale Гроздобер Бронза Панк Конус Дополнителните Кратки Ѓердани за Жените Бесплатен Превозот

Моден JewelryWholesale Гроздобер Бронза Панк Конус Дополнителните Кратки Ѓердани за Жените Бесплатен Превозот

DEN 95.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Pendant Големина: 9CM
Стил: Гроздобер
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Пол: Жените
Бренд Име: sumni
Материјал: Легура
Синџир Тип: Линк Синџир
Должина: 45cm+8cm
Метали Тип: Цинк Легура
Обликотшема: Растенијата
Број На Модел На: LH
Обликот: apple
Место на Потекло: Qingdao, Во Кина (Копно)
is_customized: Yes
Материјал: Цинк Легура

Најдобрите понуди во категоријата