LEEWA Автомобил DVD/CD Радио Стерео Fascia Panel, Frame Адаптер Фитинг за Полнење За Хонда ФИТ(Џез) #CA4406

LEEWA Автомобил DVD/CD Радио Стерео Fascia Panel, Frame Адаптер Фитинг за Полнење За Хонда ФИТ(Џез) CA4406

-67 %

DEN 69.60

Ново

Това е достапна

Големина: A 173 X 98mm, C 178 X 102mm
Тип На Објект: Fascias
Специјални Функции: Автомобил Аудио Додатоци
Објектот Должина: 1cm
Име На Модел: CA4406
Бренд Име: LEEWA
Материјал Тип: Пластични
Надворешни Тестирање И Сертификација: CE
Објектот Висина: 1cm
Година: 2007~2013
Објектот Тежина: 0.05kg
Објектот Ширина: 1cm

Најдобрите понуди во категоријата