8 Компјутери Двоен Ред 8P Завртка Бариера Терминал Блок Лента Конектор 600V 25A

8 Компјутери Двоен Ред 8P Завртка Бариера Терминал Блок Лента Конектор 600V 25A

DEN 416.64

Ново

Това е достапна

DIY Материјали: Електрични
Вози Стил: Хексадецимален Socket
Завртка Тип: Машина Завртки
Глава Стил: овална
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Пакет: Под 50Pcs
Број На Модел На: /
is_customized: Yes
Димензии: M2*5

Најдобрите понуди во категоријата