YIKALAISI 2017 Природните слатководни Ѓердан Бисери Накит Кристална Топка 925 фунта Сребрен Накит 45см За Жените Најдобрите Подароци

YIKALAISI 2017 Природните слатководни Ѓердан Бисери Накит Кристална Топка 925 фунта Сребрен Накит 45см За Жените Најдобрите

70 %

DEN 597.00

DEN 1989.60

Ново

Това е достапна

Главниот Камен Боја: Бела
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Бисер Тип: Слатководни Бисери
Пол: Жените
Метали Тип: Сребро.
Синџир Тип: Јаже, Верига
Број На Модел На: Бесплатен превозот
Обликотшема: Заклучување
Бренд Име: YIKALAISI
Стил: Класичен
Компатибилност: Сите Компатибилен
Материјал: бисер
is_customized: Yes
Бисер Форма: Semiround
Ѓердан Тип: Chokers Ѓердани
Pendant Големина: 45см
Функција: 111
Должина: 45cm
Ѓердан Тип: влакно

Најдобрите понуди во категоријата