FEELDO Водоотпорен Копија Задните Видите Автомобил Камера За Buick Енклава Обратно Паркинг Камера #AM4801

FEELDO Водоотпорен Копија Задните Видите Автомобил Камера За Buick Енклава Обратно Паркинг Камера AM4801

-74 %

DEN 349.68

Ново

Това е достапна

Жица или Безжично: Жица
Леќа Материјал: Пластични + Стакло
Школка Материјал: Пластични
Guiding Line: Yes
Бренд Име: FEELDO
Должина на Видео Кабел: 6M
Материјал Тип: ABS
Алармот Тип: Задната Страна

Најдобрите понуди во категоријата