XSKN Preminum Ултра-тенок Ѕид од Тули Дизајн Силикони Тастатура Покритие за MacBook Pro 13 15, безжични A1314, US&велика БРИТАНИЈА Заеднички A1369 итн

XSKN Preminum Ултра-тенок Ѕид од Тули Дизајн Силикони Тастатура Покритие за MacBook Pro 13 15, безжични A1314, US&велика

DEN 379.20

Ново

Това е достапна

Пакет: Yes
Производи Статус: Акции
Функција: Dustproof,Водоотпорен
сертификација: SGS, ROHS
Материјал: Силикони
Применливи модели: Macbook Pro 15-инчен
Бренд Име: XSKN
Апликација Големина: Лаптоп Тастатура
Дебелина: 0.35 mm
Тастатура Тип: НАС&велика БРИТАНИЈА Заеднички верзија
Снабдувач Staus: Вистинска фабрика focust на тастатура копче за 8 години
Примена: Тастатура покритие за Macbook, 13, 15, безжични
Тастатура Копче Материјал: врвен квалитет со силиконска гума
Продажба На Точка 1: перат мастило, увезени суровини
Продажба На Точка 2: Тула Ѕид Дизајн

Најдобрите понуди во категоријата