200*230cm мека бела Правоаголник ѕвезди и темно сина aky печати фланелен боксери ќебе или како троседот покрие /утешителот маска

200*230cm мека бела Правоаголник ѕвезди и темно сина aky печати фланелен боксери ќебе или како троседот покрие /утешителот

-90 %

DEN 600.00

Ново

Това е достапна

Големина: Queen
Техника: Ткаени
Употреба: Пикник,Патување,Дома,Во Авион
Шема: Печатени
Постојаност На Боја (Одделение): 3
Обликот: правоаголник
одделение: одделение А
Шаблон Тип: Plaid
Стил: Пастирски
Тип: Корални Руно Ткаенина
Материјал: поларните руно ткаенина
Измијте Стил: Механички Се Мијат
Функција: Се Загрева,Анти-Pilling,Преносни
Возрасна Група: Возрасни лица
Број На Модел На: Bl1028
Сезоната: Пролет/Есен

Најдобрите понуди во категоријата