BIVIGAOS Мода Euramerican Стил Жена Страна Патент Еластична Висока Половината Краток Фармерки Тенка Слаби Тенок Хип Тексас Шорцеви За Женска

BIVIGAOS Мода Euramerican Стил Жена Страна Патент Еластична Висока Половината Краток Фармерки Тенка Слаби Тенок Хип

-44 %

DEN 331.20

Ново

Това е достапна

Големина: XS, S, M, L
Тип На Објект: Фармерки
Пол: Жените
Декорација: Се Мијат,Гроздобер,Батон,Избелени,Џебови,Лажни Патентите
Затворање Тип: Патент Летаат
Бренд Име: BIVIGAOS
Ткаенина Тип: Омекнувач
Должина: Shorts
Одговара Тип: Слаби
Половината Тип: Висок
Фармерки Стил: Директно
Материјал: Памук
Измијте: Боја,Светлина
Број На Модел На: на шорцеви
На ткаенина: еластична тексас
Големина: XS, S, M, L
боја: црна, бела, темно сина, светло сина
Style1: жан
style2: шорцеви жени
Style3: висока waisted тесни фармерки
Style5: бели фармерки
Style7: moda feminina
Ткаенина Тип: Twill

Најдобрите понуди во категоријата