50pcs L14 Копчето Гел Полни Телефонот Жица Задник Splice Crimp Терминал UY Конектор 2 Порт Продаде Во Загуба САД, Белорусија и Украина

50pcs L14 Копчето Гел Полни Телефонот Жица Задник Splice Crimp Терминал UY Конектор 2 Порт Продаде Во Загуба САД,

-90 %

DEN 40.56

Ново

Това е достапна

Тип: Crimp Терминал
Број На Модел На: задник splice
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата