Подарок играчка продавница цртан филм diy Слики 11CT Смета отпечатена на платно DMC 14CT кинески Крстот Бод колекции везови везана Поставува

Подарок играчка продавница цртан филм diy Слики 11CT Смета отпечатена на платно DMC 14CT кинески Крстот Бод колекции

-18 %

DEN 287.52

Ново

Това е достапна

Крстот Бод Ткаенина КТ број: 11CT печатени, 11CT unprinted, 14CT unprinted, 14CT печатени
Шаблон Тип: Цртан филм
Стил: Европа
Бренд Име: Радост Недела
Материјал: 100% Памук
Тип: Пакет
Употреба: Слики
Рамка: No
Платно Пакување Метод: Укината
Надворешното Пакување: PVC кеса
Ткаенина Тип: Памук
Употреба: Домаќинство Essentials/Декорација
Број На Модел На: C577

Најдобрите понуди во категоријата