LARATH Ш Тип на Автомобил Вратата Weatherstrip Гумени Печати Трим Додатен Лепило Висока Густина Печат во Дресот на Бучава Изолација

LARATH Ш Тип на Автомобил Вратата Weatherstrip Гумени Печати Трим Додатен Лепило Висока Густина Печат во Дресот на

-100 %

DEN 141.12

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Филери, Лепила & Пломби
Материјал Тип: 3m вратата печат
Надворешни Тестирање И Сертификација: BQB
Објектот Ширина: 0cm
Објектот Тежина: 0.08kg
Име На Модел: Автомобил Вратата Гума Печат
Бренд Име: LARATH
Објектот Висина: 0cm
Специјални Функции: бучава изолација
Објектот Должина: 2m
боја: гума печат
Големина: z seal trim
Производ модел: КА-2-8Z
Тип: бучава изолација
Придобивки: вратата печат
Материјал: автомобил вратата печат
Погоден за: 3m вратата печат
Автомобил Направи: автомобил вратата гума
Карактеристично: автомобил вратата weatherstrip
Материјал Тип: додатен лепило

Најдобрите понуди во категоријата