3pcs/многу JGB37-3625 brushless DC мотор brushless мотор контрола на брзината на brushless DC мотор контрола на брзината

3pcs/многу JGB37-3625 brushless DC мотор brushless мотор контрола на брзината на brushless DC мотор контрола на брзината

DEN 1439.04

Ново

Това е достапна

сертификација: CE,CCC
Commutation: четка
Вртежен момент: 12V4.93-30.cm/24V9.87-60Kg.cm
Изградба: Постојан Магнет
Ефикасност: ОДНОСНО 2
Тип: Опрема Мотор
Излезна Моќност: 12V2W24V4W
Напон(V): 12V/24V
Бренд Име: ASLONG
Постојана Струја(A): 12V50am/24V100am
Број На Модел На: JGB37-3625
Заштита На Функција: отворен тип
Употреба: Валута
Работи На Брзина: ниска брзина на мотор
Работи На Принцип: brushless dc мотор
Функција Тип: вози мотор
Видови на напојување: dc мотор
Инсталација структура тип: Вертикална
Брзина(ВРТЕЖИ во минута): 12V3.5-480rpm24V7-960rpm

Најдобрите понуди во категоријата