3pcs/многу Zakka Намирници Kawaii Був Модел Смола Акција Фигури Играчки за Деца DIY Микро Пејзаж Декорација Реквизити Божиќ Подарок

3pcs/многу Zakka Намирници Kawaii Був Модел Смола Акција Фигури Играчки за Деца DIY Микро Пејзаж Декорација Реквизити

-90 %

DEN 60.00

Ново

Това е достапна

Предупредување: не оган
Возраст Опсег: 13-24 Месеци,2-4 Години,5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 3 години
Далечинска Контрола: No
Состојба: Во Акционерско Предмети
Верзија Тип: Првото Издание
Завршување Степен: Готови Производи
Димензии: 2.0 cm
Кукли Тип: Модел
Големина:
Скала: 1/60
Со Анимација Извор: Јапонија
Стоковните Атрибут: Готови Производи
Пол: Унисекс
Материјал: ПВЦ
Тип На Објект: Кукли
Mfg Серија Број: Модел
Војник Додатоци: Војник Готовиот Производ,Војник Сет
Број На Модел На: Вазна Акција Фигура
Тема: Филм & TV
Големина: 2.0cm
Стил: Вазна Акција Фигура
Карактеристики: Вазна ПВЦ Акција Фигура
боја: Mulicolor
Димензии: 2.0 cm
Тема: Филм & TV Карактер
Тип: Вазна Слика
на Кукли: Вазна Бројки Играчки
Тип На Објект: Вазна Играчки
Пакување: OPP вреќа
Материјал: ПВЦ

Најдобрите понуди во категоријата