Традиционален кинески облека за мажи кинеската традиционална мажите облека kungfu облека ориентални mens облека AA1445

Традиционален кинески облека за мажи кинеската традиционална мажите облека kungfu облека ориентални mens облека AA1445

-10 %

DEN 2112.00

Ново

Това е достапна

Големина: M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Традиционален Кинески Облека: Блузи
Пол: Мажи
Бренд Име: EASTQUEEN
Ткаенина Тип: Плетени
Материјал: Памук,Лен,Полиестер
Број На Модел На: AA1445
традиционален кинески облека за мажи: кинеската традиционална облека за мажи
kungfu облека: ориентален mens облека

Најдобрите понуди во категоријата