триптих Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Ѕид Дома Декорација Налепница Дијамант Везови Дијамант Занаети црна рози 4pcs/set

триптих Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Ѕид Дома Декорација Налепница Дијамант Везови Дијамант Занаети црна рози

-6 %

DEN 2268.96

Ново

Това е достапна

Големина: 20x40cmx2 20x50cmx2, 25x50cmx2 25x60cmx2
Надворешното Пакување: Обоени Кутија
Материјал: Смола
Шаблон Тип: Флорални
Употреба: Мулти-слики
Платно Пакување Метод: Навива
Стил: Европски и Американски Стил
Дијамант форма: Плоштад
Бренд Име: KUFWKEY
Рамка: No
Форма: Мулти-слика Комбинација
Pasting Област: Целосна
Број на Бои: 30-45
Употреба: Дома декор&ѕид уметност&ѕид декорација
детали: Целосна смола дијаманти со слика
колекции внатрешни детали: смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба: Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
број: ZZ722 Ѕид налепници триптих
цена: Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Големина: Б

Најдобрите понуди во категоријата