10pcs 30deg Сечилото Graphtec CB15 Плотер Машина HUHAO

10pcs 30deg Сечилото Graphtec CB15 Плотер Машина HUHAO

DEN 403.20

Ново

Това е достапна

Дијаметар: 1.5 mm
Бренд Име: HUHAO
Материјал: Карбид
Вкупна Должина: 18 мм
Број На Модел На: CB15---30deg
степен: R0.1
Тип: плотер сечилото
Обложување: no

Најдобрите понуди во категоријата