ПАЛО Универзална C902 2 Слотови LCD Дисплеј Паметни, Интелигентни li-ion Батерија Полнач На АА/AAA NiMh NiCd 9v Батерија Батерии

ПАЛО Универзална C902 2 Слотови LCD Дисплеј Паметни, Интелигентни li-ion Батерија Полнач На АА/AAA NiMh NiCd 9v Батерија

-26 %

DEN 241.20

Ново

Това е достапна

Чашката Стандард: САД, ЕУ
Пакет: Yes
Тип: Електричен
Број На Модел На: C902
Интелигентни Полнење: Yes
екран: Yes
Бренд Име: ПАЛО
Брзо полнење: Yes
Употреба: Стандардна Батерија
Батеријата Број: 2

Најдобрите понуди во категоријата