Мини куклена куќа Мини мебел модел на шест места симпатична кутре

Мини куклена куќа Мини мебел модел на шест места симпатична кутре

DEN 153.60

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Dollhouses
Пол: Унисекс
Предупредување: Не дозволувајте деца да си играат сами да се спречи phagocytosis
Возраст Опсег: 5-7 Години
Материјал: Пластични
Пластични Тип: ПВЦ
Димензии: W 1cm
Број На Модел На: CCM1229

Најдобрите понуди во категоријата