Мини куклена куќа мини мебел модел додатоци за пиво kegs

Мини куклена куќа мини мебел модел додатоци за пиво kegs

DEN 144.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Dollhouses
Пол: Унисекс
Предупредување: Не дозволувајте деца да си играат сами да се спречи phagocytosis
Возраст Опсег: 5-7 Години
Материјал: Пластични
Пластични Тип: ПВЦ
Димензии: H 1.5 CM
Број На Модел На: CCM1225

Најдобрите понуди во категоријата