4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm Кристал Пурпурна Alexandrite Занаети Лабава DIY Круг Монистра Камен Мода Накит Правење Божиќ Подароци

4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm Кристал Пурпурна Alexandrite Занаети Лабава DIY Круг Монистра Камен Мода Накит Правење

-24 %

DEN 129.36

Ново

Това е достапна

Објектот Дијаметар: 4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm
Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: YOUCAIHUA
Број На Модел На: YCH0576
Надворешниот Дијаметар: 4mm
Материјал: Камен
Објектот Тежина: 0.08
Објектот Форма: Тркалезна Форма
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата