Внатрешниот Кол. 15mm Метал Tassel без Кожа во Злато Заврши

Внатрешниот Кол. 15mm Метал Tassel без Кожа во Злато Заврши

DEN 888.00

Ново

Това е достапна

боја: Злато, Сребро.
Тип: кука
Бренд Име: Rongxiao
Материјал: Метал
Тежина: 16g
Број На Модел На: Ж-039A
Големина: 15mm Dia.
Производи име: snap кука
Функција: модерен
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)
is_customized: Yes
боја: Повеќе Избор

Најдобрите понуди во категоријата