1 сет Коаксијален Кабел Жица Stripper RG6/RG59 Компресија F Конектор Алатка Crimping Клешти Жица Соголување Клешти за Полнење Бесплатен Превозот

1 сет Коаксијален Кабел Жица Stripper RG6/RG59 Компресија F Конектор Алатка Crimping Клешти Жица Соголување Клешти

-80 %

DEN 477.36

Ново

Това е достапна

Примена: Мулти Функционални
DIY Материјали: Електрични
Тип: Комбинација Клешти
Бренд Име: MYPOAYHODO
is_customized: Yes
Број На Модел На: RG59/RG6

Најдобрите понуди во категоријата