За 2014 2015 Toyota Highlander Kluger XU50 ABS Хром Вратата Потпирач за Прозорецот за Префрлање Копчето Покрие Панел Рамки Рамка Покрие Трим

За 2014 2015 Toyota Highlander Kluger XU50 ABS Хром Вратата Потпирач за Прозорецот за Префрлање Копчето Покрие Панел

-80 %

DEN 837.36

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Хром Стил
Автомобил модел: За Toyota Highlander Kluger XU50
Објектот Тежина: 0.55kg
Објектот Должина: 35cm
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Бренд Име: TOMEFON
Објектот Ширина: 15cm
Име На Модел: 800171
Специјални Функции: Декорација
Модел Година: 2014 година 2015 година
Објектот Висина: 5cm
Материјал: ABS

Најдобрите понуди во категоријата