Кошница Организатор Складирање Кутија 16 Мрежи Ѕид Кабинет Дрво Десктоп Парфем Козметика дрвена кутија за чување

Кошница Организатор Складирање Кутија 16 Мрежи Ѕид Кабинет Дрво Десктоп Парфем Козметика дрвена кутија за чување

-76 %

DEN 1120.32

Ново

Това е достапна

Тип: Чување На Кутии & Кантите
Стил: Класичен
Производот: накит кутија
Техника: Лак
Материјал: Дрво
Функција: Еко-Пријателски,Порибено
Употреба: накит
Капацитет: 12L
Решетки Количина: 16
Обликот: правоаголник
Оптоварување: 15kg

Најдобрите понуди во категоријата