10Sets AC Адаптер ACKDC10 ACK-DC10 за Canon Дигитални Камери PowerShot SD40 SD30 SD200 SD300 SD400 SD430 SD450 SD600 S630

10Sets AC Адаптер ACKDC10 ACK-DC10 за Canon Дигитални Камери PowerShot SD40 SD30 SD200 SD300 SD400 SD430 SD450 SD600

DEN 1800.00

Ново

Това е достапна

Приклучок Тип: САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Бренд Име: RingTeam
Излез Тип На: DC
врска: Приклучок Во
Употреба: Камера / Видео Камера
Излезниот Напон: DC 4.3 V 1.5 А
На текст: AC 100-240V 50/60Hz
Број На Модел На: ACK-DC10

Најдобрите понуди во категоријата