YobangSecurity Android и IOS АПЛИКАЦИЈА Home Safety WI FI GSM Безбедност Аларм Систем со IP Камера ПИР Вратата, Аларм Сензор

YobangSecurity Android и IOS АПЛИКАЦИЈА Home Safety WI FI GSM Безбедност Аларм Систем со IP Камера ПИР Вратата, Аларм

-82 %

DEN 4799.76

Ново

Това е достапна

боја: ЕУ, САД, АУ, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
Големина: 10*8*8
Комуникациски Интерфејс: Безжичната
Лозинката Тастатура: Yes
Комплет За Конфигурација: Вратата/Прозорец Сензор
Бренд Име: Yobang Безбедност
моќност: 12V 1А
Наоружува Тип: СТАН
Видео Интерфејс: Yes
Алармот Тип: Апликации, ги Контролирате,GPRS,SMS,Алармот
Број На Модел На: G90BPLUS
Екранот: Yes
Зона Број: 96 Безжична Зони+8 Звучници Зони
Излез Број: 6 Алармот Телефонот Нема.+3 SMS Бр.
GSM Фреквенција: 850/900/1800/1900Mhz
Безжична Фреквенција: 433/315mhz
Јазик Говорна Верзија: Англиски/Француски/Шпански/Русија/Шведски/Холандски
СТАН: Android/IPHONE
Сирената Волумен: 110dB
Функција: Работа со IP камера
Тип: Wifi GSM аларм систем
работни начин: WIFI/GSM/GPRS
Употреба: home безбедност аларм систем

Најдобрите понуди во категоријата