CHOWTOTOAA патосници За Рено Koleos Сценско Fluence/Лагуна/Megane II/Ширина/Vel на проектот Сатис/KADJAR/Captur Носат-отпор Теписи

CHOWTOTOAA патосници За Рено Koleos Сценско Fluence/Лагуна/Megane II/Ширина/Vel на проектот Сатис/KADJAR/Captur Носат-отпор

-24 %

DEN 5760.00

Ново

Това е достапна

Боја Име: Црна, Беж, Сива, Жолта, Кафеава
Тип На Објект: Матс & Теписи
Објектот Ширина: depending on the car
Објектот Тежина: 2.8kg
Објектот Дијаметар: depending on the car
Објектот Висина: depending on the car
Објектот Должина: depending on the car
Патосници Тип: Мат Кожа
Специјални Функции: носат-отпор ,трајни ,водоотпорни ,Лесно да се исчисти,не се лизга
Пополнување Материјал: Синтетички Влакна
Fluence-Година: До 2015
За Возило Брендови/Модел: Рено
Бренд Име: CHOWTOTO
Име На Модел: R-0066
Материјал Тип: вештачка кожа
Рено Модел: Fluence
Тип На Објект: Матс & Теписи
Боја избори 1: Црна
Боја избори 2: Браун
Боја избори 3: Беж
Боја избори 4: сива
Боја на изборите на 5: Жолта
Производот Количина: 2 реда душеци (5seats автомобил патосници)
Материјал Тип: Pu
Налепница Сместување: кат мат
Вид На Налепница: нога мат

Најдобрите понуди во категоријата