YILONG Бесплатен Превозот Тетоважа & Телото Уметност 1 BUC/Многу Knurled Пресврт Авто-Заклучување Тетоважа Зафат Професионални Нерѓосувачки Челик 25mm

YILONG Бесплатен Превозот Тетоважа & Телото Уметност 1 BUC/Многу Knurled Пресврт Авто-Заклучување Тетоважа Зафат Професионални

-70 %

DEN 251.76

Ново

Това е достапна

Тип: Тетоважа Зафат
Расположливиот: No
Обликот: Круг
Бренд Име: YILONG
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Состојба: Нови
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Тежина: 180g
боја: Сребро.
Тип: Само Заклучување
Контрола Ширина: 25 mm
Контрола Должина: 50mm
Вкупната Должина: 85mm
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата