KCZ-1*8 10ММ Plastik menangani 1P8T Бенд Канал Ротари Switch pemilih

KCZ-1*8 10ММ Plastik menangani 1P8T Бенд Канал Ротари Switch pemilih

DEN 79.20

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Прекинувачи
Тип На Прекинувач: Универзална Префрлате
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Гаранција: 1
Карактеристики: A
сертификација: CE,CCC
Број На Модел На: KCZ-1*8

Најдобрите понуди во категоријата