Љубов Срце Облик MaFen Првенство Силикони Кифла Торта Cupcake Чаша Торта Мувла Случај Bakeware Создателот Мувла Садот За Печење Џамбо

Љубов Срце Облик MaFen Првенство Силикони Кифла Торта Cupcake Чаша Торта Мувла Случај Bakeware Создателот Мувла Садот

-60 %

DEN 11736.00

Ново

Това е достапна

Тип: Торта Алатки
Бренд Име: Мене Пред Вас
Материјал: Силиконска Гума
Функција: Еко-Пријателски
сертификација: CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ
Торта Алатки Тип: Габи,
Број На Модел На: торта мувла

Најдобрите понуди во категоријата