Модерна Златна Рамка Виси Светилки Луксузни Дневна Соба Јасно Стаклени Монистра Хотел Pendant Светилка Балкон Коридор спалната соба виси СВЕТИЛКА

Модерна Златна Рамка Виси Светилки Луксузни Дневна Соба Јасно Стаклени Монистра Хотел Pendant Светилка Балкон Коридор

DEN 4655.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Pendant Светла
Заврши: Бранеа Никел
Број на извори на светлина: 1
Е Светилки Вклучени: No
Гаранција: 1 година
Место: Хотел, Сала,Студија,Салон,Hotel Соба,Господар Спална Соба
Стил: Модерна
сертификација: CCC
Извор На Светлина: Блескаво Светилки
База Тип: E27
Техника: обложено
Материјал: Стакло Камен
Инсталација Тип: синџир pendant
Број На Модел На: ЛЛ-322
Бренд Име: oovov
Осветлување Област: 5-10square метри
Абажур Боја: Беж
Напон: 90-260V
Извор На Енергија: AC
Е dimmable: No
Тип На Прекинувач: Никој
Тело Материјал: Стакло, Хром
Примена: Кревет Во Соба

Најдобрите понуди во категоријата