Нови пристигнување blusas плус големина chiffon маичка на кратки ракави мода обичните twinset chiffon блузи лабава жените блузи 3 боја

Нови пристигнување blusas плус големина chiffon маичка на кратки ракави мода обичните twinset chiffon блузи лабава

DEN 525.60

Ново

Това е достапна

Големина: M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол: Жените
Стил: Моден
Шаблон Тип: Цврста
Декорација: Џебови
Јака: Пак надолу Јака
Ткаенина Тип: Chiffon
Sleeve Стил: Batwing Ракав
Sleeve Должина(cm): Краток
Облека Должина: Редовни
Материјал: Полиестер
Комбинација форма: twinset
ткаенина дебелина( тежина): тенка( 121 - 140 krishnamurti / квадратни метри)
ткаенина главниот состав: содржината на 96% и над
Моделирање: Лабава
Материјал: други вештачки влакна
Големина: M,L, XL, XXL, XXXL, 4XL
боја: црна, сина ,портокалова
Број На Модел На: 1022

Најдобрите понуди во категоријата