34 Модерна Вино Црвено Кристал Дневна Соба Лустери Луксузен Хотел Стакло Droplight трпезарија Ресторан Суспензија светлина

34 Модерна Вино Црвено Кристал Дневна Соба Лустери Луксузен Хотел Стакло Droplight трпезарија Ресторан Суспензија

DEN 18846.24

Ново

Това е достапна

Број на Светла: 12
Тип На Објект: Лустери
Сенка Тип: Обоено стакло
Бренд Име: oovov
Сенка Ветер: Up
Е Светилки Вклучени: No
Гаранција: 1 година
Стил: Модерна
Карактеристики: Луксуз
Тип На Прекинувач: Допрете On/Off Прекинувач
сертификација: CCC
Извор На Светлина: Блескаво Светилки
База Тип: E14
Заврши: Полиран Хром
Инсталација Тип: Semiflush Планината
Тело Материјал: Стакло
Напон: 90-260V
Е dimmable: No
Број На Модел На: ЛЛ-319
Извор На Енергија: AC

Најдобрите понуди во категоријата