БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ топла притисне висок квалитет 100*22/20*5mm I-сегментирано купот на воланот за мелење мермер/гранит/керамички/бетон

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ топла притисне висок квалитет 100*22/20*5mm I-сегментирано купот на воланот за мелење мермер/гранит/керамички/бетон

DEN 215.76

Ново

Това е достапна

Надворешниот Дијаметар: 100mm
Дупка Со Дијаметар Од: 22mm, 16mm
Големина: 100*22/ 16*5mm
Број на Компјутери: 1 Компјутер
DIY Материјали: Облицовка
is_customized: Yes
По завршувањето: Други
Сечилото Материјал: дијамант
Сечилото Тип: Дијамант Ножеви
Број На Модел На: В. Џ.-DW100022002I
Објектот: дијамант првенство тркала/мелење купот на тркала
Дијаметар: 4(100mm)
Арбор: 22/ 16mm
метод на заварување: висока фреквенција заварени
Примена: за мелење мермер/гранит/плочка/бетон/кат
Сегмент профил: Јас сегментирано

Најдобрите понуди во категоријата