Бакарни Цевки Conntctors Цевки накит наоди 7*95mm 1000pcs Spacer цевка монистра свиткана

Бакарни Цевки Conntctors Цевки накит наоди 7*95mm 1000pcs Spacer цевка монистра свиткана

DEN 3000.00

Ново

Това е достапна

Материјал: Метал
Објектот Форма: Плоштад-форма
Број На Модел На: 7*95
Објектот Тежина: 6.29g
Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Монистра
Материјал: Дувачкиот Бакар
боја: суровини месинг како на слика
Големина: кориснички
Употреба: накит наоди облека accesories
Обликот: квадратен облик
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата