JQC-3F(T73) 24V DC 5Pins многу мала Моќ Реле /PCB реле/SPDT реле

JQC-3F(T73) 24V DC 5Pins многу мала Моќ Реле /PCB реле/SPDT реле

DEN 240.00

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: JQC-3F(T73)
is_customized: Yes
Употреба: pcb
Заштита На Функција: Запечатени
Големина: Miniature
Теорија: Напон Реле
Контакт Оптоварување: Ниска Моќност

Најдобрите понуди во категоријата