120Pcs/Број 4*5*6cm Покана Бонбони Бебе Подарок Кутија, Како и Складирање Свадба Кутија/ПВЦ Пластични Екранот Бело Кутии

120Pcs/Број 4*5*6cm Покана Бонбони Бебе Подарок Кутија, Како и Складирање Свадба Кутија/ПВЦ Пластични Екранот Бело

-90 %

DEN 834.72

Ново

Това е достапна

боја: Јасно
Подарок Кутија Големина: 4X5X6CM
Повод: Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Годишнина,Денот на Таткото,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,Велигден,денот на Благодарноста
Број На Модел На: 4*5*6cm
Број на Компјутери: 120pcs
Шема: Полна Боја
Материјал: ПВЦ

Најдобрите понуди во категоријата