вратот се врзува поставите вратоврска ascot hanky мажите врски поставува Handkerchiefs Џеб плоштад кула cravat

вратот се врзува поставите вратоврска ascot hanky мажите врски поставува Handkerchiefs Џеб плоштад кула cravat

-88 %

DEN 159.84

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Врски
Материјал: Полиестер
Врски Тип: Вратот Се Врзува Сет
Стил: Моден
Шаблон Тип: Paisley
Големина: M
Одделот За Името: Возрасни
Пол: Мажи
Бренд Име: Hooyi
Сет: Вратоврска+Џеб Плоштад
Вратоврска Големина: 11*34cm
Џеб Плоштадот Големина: 22*22cm

Најдобрите понуди во категоријата