Висок Квалитет!Бесплатен Превозот!14mm 100Pcs/Многу бела Нови Микро Отвори Диско Топка Кристал Shamballa лежиште за ѓердан хривнија DWA.

Висок Квалитет!Бесплатен Превозот!14mm 100Pcs/Многу бела Нови Микро Отвори Диско Топка Кристал Shamballa лежиште за

-10 %

DEN 764.16

Ново

Това е достапна

Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Монистра
Материјал: Глина
Објектот Форма: Тркалезна Форма
Објектот Тежина: 1.7
Број На Модел На: ААА-ниво
Бренд Име: lapetus
превозот метод: Бесплатен превозот
Материјал: Глина & Најдобри Кристално
Shamballa Монистра Големина: 14mm
Стил: Здрава И Заштита На Животната Средина
Складирање: 7147 Парчиња
Пакување: Апсолутно Безбедна И Добро За Производи Во Превозот
Повод: Годишнина,Забава,Подароци
квалитет: супериорен
боја: Можете Да Ја Изберете Бојата Што Сакате
Состојба: 100% нови

Најдобрите понуди во категоријата