30204 Имајќи 20*47*14 мм ( 1 парче ) Заострените Валчести Лежишта 30204 X 7204E Имајќи

30204 Имајќи 20*47*14 мм ( 1 парче ) Заострените Валчести Лежишта 30204 X 7204E Имајќи

DEN 175.44

Ново

Това е достапна

Површина Грубост: Ра 0.05
Капацитет На Моторот: 20*47*14
Бренд Име: FUSHI
Број На Модел На: 30204
Структура: Заострените Ролери
Премази: Antirust Масло
Материјал: 52100 Хром Челик

Најдобрите понуди во категоријата