20pcs 6*6*6cm Транспарентен водоотпорен ПВЦ кутии за Пакување мали пластични Јасно кутија за складирање на храна/накит/Бонбони/Подарок/cosmetics

20pcs 6*6*6cm Транспарентен водоотпорен ПВЦ кутии за Пакување мали пластични Јасно кутија за складирање на храна/накит/Бонбони/Подарок/cosmetics

-40 %

DEN 283.20

Ново

Това е достапна

боја: обичните, Филм
Тип На Објект: Накит Пакување & Екран
Материјал: Пластични
Накит Пакување & Display Type: Подарок Кутии
Објектот Дијаметар: 6cm
Објектот Должина: 6cm
Објектот Тежина: 12g
Објектот Ширина: 6cm
Производ Карактеристики: Јасно
Објектот Висина: 6cm
Број На Модел На: 6x6x6

Најдобрите понуди во категоријата