3pcs/Многу 3.7 V 80mAh Батерија Li-Полимер Li-ion Батерија За bluetooth слушалки Зглоб Види Авто-тајмерот бар 501220 501218

3pcs/Многу 3.7 V 80mAh Батерија Li-Полимер Li-ion Батерија За bluetooth слушалки Зглоб Види Авто-тајмерот бар 501220

DEN 383.76

Ново

Това е достапна

Големина: Prismatic
Тип: Li-полимер
Бренд Име: Easylander
Поставете Тип: Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
Број На Модел На: 501218 501220
Батеријата Број: 3pcs/многу
is_customized: Yes
Номиналниот Капацитет: 80MAH

Најдобрите понуди во категоријата