Бесплатен Превозот 5piece/многу 6LED Dimmable SMD 5050 G4 LED Светло Круг Одбор Сијалица 1W 12VDC Бело Топло Бела

Бесплатен Превозот 5piece/многу 6LED Dimmable SMD 5050 G4 LED Светло Круг Одбор Сијалица 1W 12VDC Бело Топло Бела

-74 %

DEN 325.92

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: Бела, Топло Бела
Wattage: 1w
Поддршка Dimmer: Yes
Тип На Објект: LED Светилки
Led Сијалица Тип: Вниманието Сијалица
Број на LED Чип: 6 компјутери
сертификација: CE,RoHS,CCC
LED Чип Модел: SMD5050
Просечен Живот (часот): 50000
База Тип: G4
Зрак Агол(°): 180°
LED Чип Бренд: Epistar
Повод: дневна соба
Напон: 12V
Бренд Име: XINGJUMING
Температура На Боја: Природата Бела(3500-5500K)
Обликот: Други
Должина: other
Извор на светлина: 6pcs супер светло 5050SMD
Wattage: 1W
Карактеристики: компактна големина и супер светло
Боја Рендерирање Индекс (CRI): 98
Прозрачна Флукс: 120-132LM
Примена: Комерцијални, Инженеринг, Затворен, Професионални, Едрење
Напон: 12V
Боја Temp(К): 5000
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата