Бесплатен Превозот Dimmable LED G4 осветлување сијалица 6LED 5050smd Широк напон AC/DC10-30V 120-130LM БРОД СВЕТЛИНА MARTINE СВЕТЛИНА 1W

Бесплатен Превозот Dimmable LED G4 осветлување сијалица 6LED 5050smd Широк напон AC/DC10-30V 120-130LM БРОД СВЕТЛИНА

-74 %

DEN 333.60

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: Црвена, Бела, Топло Бела
Wattage: 1w
Поддршка Dimmer: Yes
Тип На Објект: LED Светилки
Led Сијалица Тип: Вниманието Сијалица
Напон: 24V
Број на LED Чип: 6 компјутери
сертификација: CE,RoHS,CCC
LED Чип Модел: SMD5050
Просечен Живот (часот): 50000
База Тип: G4
Зрак Агол(°): 180°
LED Чип Бренд: Epistar
Повод: дневна соба
Бренд Име: XINGJUMING
Температура На Боја: Природата Бела(3500-5500K)
Обликот: Други
Должина: other
Извор на светлина: 6pcs супер светло 5050SMD
Употреба: LED G4, led осветлување
Клучни зборови: led g4
Број На Модел На: Г4-6-25-12 LED G4
Влезен Напон: Широк напон AC/DC10-30V
Карактеристики: компактна големина и супер светло
Прозрачна Флукс: 120-132LM
Wattage: 1W
Примена: Комерцијални, Инженеринг, Затворен, Професионални, Едрење

Најдобрите понуди во категоријата