0281006165 Сензор Гориво Железнички Притисок За Mazda 6 MPV Toyota Verso е корола 2.0 Ди 2.3 2.2 D-4D Ford Спектар 2.5 TD

0281006165 Сензор Гориво Железнички Притисок За Mazda 6 MPV Toyota Verso е корола 2.0 Ди 2.3 2.2 D-4D Ford Спектар

-54 %

DEN 1822.32

Ново

Това е достапна

Резолуција: Стандард
Чувствителност: Гориво Железнички Притисок Сензор
линеарна: Стандард
Повторливост: 0281006165
Мерен Опсег: Стандард
Стил: Varistor Тип
Hysteresis: Стандард
Тип На Сензор: Piezoelectric
Тип На Сигнал: Напонски Сигнал
Бренд Име: СОРГО
Тип: Притисок На Маслото Сензор
Производителот Дел Број: 0281006165
боја: како Слика
Автомобил Производител: Тојота
Осветленост Дел Број: 5043827910, 504382791

Најдобрите понуди во категоријата