Нови Девојки Пролет, Есен Облека Памук Поставува Bowknot Т-Маица+ 2 парчиња Панталони/Set Деца Активни Одговара Девојки Носат.

Нови Девојки Пролет, Есен Облека Памук Поставува Bowknot Т-Маица+ 2 парчиња Панталони/Set Деца Активни Одговара Девојки

-90 %

DEN 196.56

Ново

Това е достапна

Дете НИ Големина: 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името: Бебето
Тип На Објект: Се поставува
Sleeve Должина(cm): Целосна
Јака: О Деколте
Затворање Тип: Pullover
Ткаенина Тип: Сомотски
Стил: Повик
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол: Бебе Девојки
Шаблон Тип: Polka Dot
Материјал Состав: cotoon
Sleeve Стил: Редовни
Outerwear Тип: Грб
Бренд Име: LILIGIRL
Број На Модел На: Ali027
Материјал: Памук

Најдобрите понуди во категоријата